Родента Біо
Під замовлення
Доставка
 • Кур'єром
 • Новою поштою
 • Укропочтой
 • Самовивіз з пункту видачі
Оплата
 • Готівкою
 • Безготівковими
 • Банківської картою
Гарантія
Вся продукція повністю відповідає європейським і українським стандартам та виробляється в наших лабораторіях.
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки (0)

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.

Як працює?

Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента Біо має вибіркову патогенність, тобто знищує тільки мишоподібних гризунів. Ефективна проти мишей: домових, курганчикових, лісових, мишей-крихіток, полівок (звичайної або сірої, лісової, рудої, водяної, стадної, степової, строкатої), а також сірого хом’ячка та ховрахів.

Дія препарату починається після попадання його у шлунок мишоподібного гризуна викликаючи патогенез брюшного тифу. Загибель гризунів починається на 7-10 день після поїдання біопрепарату Родента Біо. Хворі гризуни інфікують здорових, внаслідок чого виникає епізоотія.

Летальна доза для однієї миші становить 2-3 зернини родентицидного препарату.

Волога зернова принада застосовується проти мишоподібних гризунів на посівах сільськогосподарських культур, на луках, пасовищах, в лісах, садах, скиртах, парниках, елеваторах, млинах, складських і тваринницьких приміщеннях, на дачах і приватних помешканнях.

Як застосовувати?

Препарат можна використовувати в будь-яку пору року, навіть взимку при температурі -25ºС. Оптимальні терміни – в осінньо-зимовий та ранньо-весняний періоди, коли температура повітря коливається від +10ºС до -10ºС. Біологічна ефективність препарату складає 90%.

В осінньо-зимовий період внесення препарату починають проводити спочатку у місцях найбільшої концентрації гризунів, так званих стаціях – резерваторах (лісосмуги, узбіччя доріг, скирти та ін.), потім препарат вносять на посіви озимини, багаторічних трав.

Норма внесення приманки залежить від видового складу та чисельності мишоподібних гризунів. При середній щільності заселення становить 2 кг/га.

При високій щільності мишоподібних гризунів (5 і більше колоній на гектар) застосовують 3 кг/га.

На сільськогосподарських угіддях Роденту Біо розкладають у нори, біля нір, по стежках гризунів. При обробітку посівів, сінокісних угідь, пасовищ, принаду розкладають вручну, робочих розставляють ланцюгом на відстані 5-15 м один від одного. Розкладати препарат  можна полосами шириною 100-200 м з пропуском між ними 50 - 100м. Роденту Біо можна розкладати з машини (з двох сторін). Відстань між прогонами 25-50 м, а також за допомогою зернових сівалок та розкидачів мінеральних добрив.

У скиртах препарат розкладають у паперових пакетах по 15-20 г у ніші, зроблені в нижній і середній частинах скирти. Препарат використовують в будь-яку пору року.

У парниках і теплицях обробітки проводять ранньою весною, особливу увагу звертаючи на нори біля зрубів, парникових рам і місць зберігання солом'яних матів.

У приміщеннях, тваринницьких фермах, складах, овочесховищах, препарат розкладають у нори, біля нір, за обшивку стін.

Переваги

 • Має вибіркову дію. Токсичний тільки для мишоподібних гризунів
 • Безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища
 • Застосовується як в ручну, так і механізованим способом
 • Приводить до повної загибелі колонії за рахунок перезараження (епізоотії) мишоподібних гризунів
 • У мишоподібних гризунів не виникає імунітет до принади, на відміну від застосування хімічних препаратів
 • Можливість використання препарату в природоохоронних  і господарських зонах

Спектр дії та норми використання:

Об'єкт дії

Одиниця виміру

Спектр дії

Норма витрати препарату

Поля, сади, городи, лісосмуги

1 га

Мишоподібні гризуни

2-3кг/га

Парники, склади, ферми, житло

100 м2

Мишоподібні гризуни

100-150г

Заходи безпеки

Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів, риб, не накопичується в рослинах, не забруднює навколишнього середовища. При роботі необхідно додержуватися загальноприйнятих правил безпеки.

Термін зберігання

При температурі від +4°C..+6°C – 3 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Посвідченння про державну реєстрацію серія А №06976

Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук про товар
Ваша оцінка
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваше повідомлення
Ваш коментар буде опубліковано після перевірки модератором