Доставка та оплата

Способи оплати:

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою можлива при оплаті в касі нашого підприємства. Оплата проводиться в національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам прибутковий касовий ордер.

Безготівковий розрахунок

Через сервіс LiqPay;

На карту ПриватБанка;

На банківський рахунок підприємства.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину за допомогою смс, електронною поштою або в інший спосіб надішле Вам реквізити чи рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку, з карткового рахунку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром, або надсилається поштою.

Способи доставки:

Скористатися послугами служб доставки по Україні можливо по передоплаті. Партії товарів, замовлені за окремим договором, за домовленістю сторін можуть доставлятися клієнту автотранспортом постачальника. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що трихограма відправляється службами доставки окремим відправленням. Великі партії трихограми, замовлені за окремим договором, доставляються клієнту в спеціально обладнаних автомобілях постачальника. 

Також пропонуємо послуги по авіаційному внесенню (окремий договір).  

Ми надаємо доставку в будь-який населений пункт України через кур'єрські служби:

 

Вартість доставки в регіони визначається кур'єрською службою і залежить від розміру вантажу, що перевозиться, та відстані. Оплата доставки проводитися покупцем. 

Відправка товарів Службами доставки (крім трихограми) відбувається з понеділка по п'ятницю. Трихограма службами доставки відправляється тільки в понеділок та вівторок. В інші дні товари Службами доставки не відправляються (крім товарів замовлених за окремим договором). Відправка товарів, при наявності їх на складі, службами доставки здійснюється не раніше ніж на наступний робочий день після того, як замовлення надійде в обробку. Стандартний термін виробництва та доставки товару складає від 1-го до 2-х тижнів.

* Для юридичних осіб слід пам'ятати про необхідність надати довіреність і копію свідоцтва платника податку. Для фізичних осіб - оплачувати товар за рахунком від імені покупця, який буде отримувати товар.