Не без складнощів, але ми працюємо!
25 | 03 | 2022
Не без складнощів, але ми працюємо!

В умовах війни ТОВ «НВЦ Черкасибіозахист» не припиняє свою роботу з виробництва біопрепаратів і тим самим допомагає українським аграріям у посівній кампанії.

Маючи власне виробництво біологічних препаратів ми можемо швидко та якісно забезпечити аграріїв України ефективними препаратами, які допоможуть уникнути проблем не тільки з хворобами рослин, шкідниками, а й в рази збільшать врожайність культур.

Порушення логістики зарубіжних ЗЗР призвело їх нестачу на ринку України і в цій ситуації аграріям потрібно клопітливо підійти до питання попереднього обробітку ґрунту та стартового живлення з метою уникнення поширення шкідників та хвороб рослин і максимально підвищити їх стресостійкість та ріст.

Рекомендуємо обробити посівний матеріал бобових азотфіксаторами. Живі бактерії, які містяться в азотфіксаторі, здатні засвоювати для своєї життєдіяльності азот з атмосферного повітря та перетворювати його в доступні для рослини форми. Бактерії розвиваються у симбіозі з кореневою системою рослини, забезпечують рослин екологічно доступним азотом, сприяють активному розвитку кореневої системи, збільшують абсорбуючу здатність коріння і продуктивність фотосинтезу, забезпечують суттєве зменшення на 70% використання азотних мінеральних добрив.

Азотфіксуючі бактерії сприяють біологічному оздоровленню ґрунтів накопичують від 50 до 120 кг/га біологічного азоту, синтезують рістостимулюючі речовини, пригнічують ріст фітопатогенної мікрофлори. Вони сприяють збільшенню польової схожості та енергії проростання насіння. Фізіологічно-активні речовини, які містяться в препараті, активізують формування генеративних органів, що суттєво впливає на насіннєву продуктивність сої, гороху, нуту та інших бобових.

Норми використання 4л препарату на 1т насіння. Обробіток в день посіву або 2-3 до посіву.

Для зернових, зернобобових, технічних, овочевих культур, картоплі рекомендуємо провести обробіток посівного матеріалу біологічним фунгіцидом «Флорабацилін». Це дозволить метаболітам і антимікробним речовинам, які виділяють бактерії, приймати активну участь у перетворенні органічних і мінеральних речовин ґрунту з недоступної для рослин форми в доступну, зв'язують атмосферний азот, сприяють збільшенню гумусу у ґрунті.

Флорабацилін має багатофункціональний вплив на розвиток і формування рослин. Він забезпечує збільшення польової схожості та енергії проростання насіння, сприяє формуванню розвиненої кореневої системи та посиленню процесу фотосинтезу у рослин. Фізіологічно-активні речовини активізують формування генеративних органів, що суттєво впливає на насіннєву продуктивність культур. Використання Флорабациліну забезпечує прискорене формування вторинної кореневої системи, що значно покращує водний режим в умовах засухи, збільшення стійкості рослин до хвороб за рахунок покращення загального імунного стану та збільшення речовин фунгіцидної та фунгістатичної дії.

Біологічний препарат ефективний проти кореневих та плодових гнилей, борошнистої роси, септоріозу, фітофторіозу, парші, ризоктоніозу, макроспоріозу, на посівах зернових і зернобобових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культурах, картоплі.
Збільшення врожайності від застосування препарату сягає на зернових і зернобобових – 4 ц/га, олійних – 3 ц/га, картоплі – 40 ц/га, огірках і помідорах до 80 ц/га. Препарат застосовується: для обробки посівного матеріалу, обприскування в період вегетації рослин, та закладки овочевої продукції на зберігання.

Норма використання для посівного матеріалу 2л/т;

Обробіток рослин: сходи, кущення, вихід у трубку, плодоутволення 3-5л/га.

ТОВ «НВЦ Черкасибіозахист» фінансово допомагає Збройним Силам України здолати ворога на нашій землі. Працюємо разом і все буде Україна!