Очікування від 2020 року
09 | 04 | 2020
Очікування від 2020 року

Календарна зима 2019-2020 року, за даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, відзначилася аномально теплою погодою. Впродовж більшої частини зимового періоду спостерігалось відсутность снігового покриву та незначні від`ємні температури повітря.

За такої нетипової зими для України, а саме: плюсової температури та відсутності опадів 2020 р. може стати катастофічним для майбутнього врожаю, оскільки аномальна погода сприяла розмноженню шкідників та зростанню грибкових хвороб.

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області опулікувало невтішну статистику щодо осінніх ґрунтових обстежень (2019 р)-- личинки травневих хрущів виявлено на 49,5% площ обстежених полів сівозміни за середньої чисельності 0,7 екз на кв.м. Гусениці озимої і інших підгризаючих совок виявлено на 29,5% усіх полів сівозмін і на 39,7 % полів в озимих під урожай 2020 року за середньої чисельності 0,7 екз. на кв. м. Підвищена чисельність зазначених шкідників – до 2 екз. на кв.м виявлена в осередках Драбівського, Жашківського, Кам`янського, Лисянського, Смілянського, Чигиринського і Черкаського районів. Дротяники заселили 45,3 % обстежених площ сівозмін із середньою чисельністю 0,6 екз. на кв.м. Порівняно з попередніми роками, заселена восени площа зменшилась на 9%. Вплинула на розвиток і розповсюдження шкідника ґрунтова посуха, яка утримувалась на території області.

І така негативна ситуація спостерігається по свій території України, наприклад, у Запорізькій, Івано-Франківській, Луганській та Сумській областях за прогрівання ґрунту активізувалось переміщення перезимувалих личинок ґрунтових шкідників (дротяники, несправжні дротяники, личинки травневих хрущів) у верхні шари ґрунту. Заселення шкідниками виявлено на 4-8% обстежених площ.

Враховуючи нагальну потребу у боротьбі із найпоширенішими шкідниками роду твердокрилих – травневими та червневими хрущами, які живляться листям лісових і плодових дерев і тим самим наносять шкоду насадженням, а також личинки травневих хрущів, які є найбільшим ворогом рослин.

Живлячись корінням рослин, армія личинок спустошує посіви, знищуючи все від трав до дорослих дерев, псують коренеплоди, насіння, сходи й молоді рослини соняшнику та інших технічних культур і таким чином, завдають величезних збитків молодим садам, ягідникам, розсадникам, а також лісам, полям і городам.

Для цілковитого знешкодження вказаних вище шкідників наша компанія розробила та ефективно впровадила екологічно безпечний препарат «Метаризин».

На сьогодні більшість аграріїв та фермерів України вже знають на власному досвіді ефективність та дієвість Метаризину, який нещадно винищує личинки  шкідників роду твердокрих. 

Ми рекомендуємо саме Метаризин, який допоможе вам протягом 1-2 сезонів повністю очистити ґрунт від цього шкідника, а разом із ним також знищить личинки капустянок, довгоносиків, коваликів, дротяників.

Серед переваг Метаризину ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист» та клієнти нашої компанії відмічають наступне:

  • По-перше, склад даного біопрепарату є абсолютно безпечним для людини і тварин;
  • По-друге, Метаризин є безпечними для навколишнього середовища, а також не впливає на запилювачів - бджіл.
  • По-третє, Метаризин має комплексну дію знищує та личинки твердокрилих шкідників, які живуть у ґрунті.
  • По-четверте, для обробки досить невеликої кількості.
  • По-п'яте, Метаризин можна використовувати у весняно-осінній період аж до заморозків.
  • По-шосте, Метаризин має накопичувальну дію, а також не призводить до звикання шкідників та патогенних мікроорганізмів до біопрепарату на відміну від хімічних засобів захисту. І цей перелік не є вичерпним.

 

Підсумовуючи вказане вище, аномально теплу зиму для України, відсутність достаньої кількості опадів та в результаті стрімке розмноження шкідників і грибкових хвороб, а також враховуючи складну економічну кризу, що буде спричинена пандемією COVID-19 у світі вцілому та в Україні, зокрема, необхідно вже сьогодні прикласти максимум зусиль для отримання максимального врожаю зернових, зернобобових, технічних та овочевих культур.

   Крім того, з огляду на низьку вартість біопрепарату Метаризину та   ефективність його дії у боротьбі із шкідниками роду твердокрих він успішно конкурує з іншими засобами захисту рослин. Враховуючи, що на сьогодні однією із ключових складових політики більшості аграріїв є зменшення капіталовкладень у майбутній врожай, Метаризин - це найкращий біопрепарат, що можна знайти на ринку серед засобів захисту рослин.

Ми рекомендуємо Метаразин всім, хто бажає отримати гарантований надврожай цього року та у наступних сезонах із мінімальними витратами ваших коштів.