Триходермін-біо
В наявності
обсяг
110 грн/л
купити
від 20л знижка 18%
Доставка
 • Кур'єром
 • Новою поштою
 • Укропочтой
 • Самовивіз з пункту видачі
Оплата
 • Готівкою
 • Безготівковими
 • Банківської картою
Гарантія
Вся продукція повністю відповідає європейським і українським стандартам та виробляється в наших лабораторіях.
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки (4)

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, технічних, овочевих культур, садів, виноградників та ягідників від грибних та бактеріальних хвороб, утилізації пожнивних решток, покращення фітосанітарного стану ґрунтів.

Як працює

Гриб Trichoderma viride - гіперпаразит, який пригнічує розвиток фітопагогенів шляхом прямого паразитування, конкуренції за субстрат, виділення ферментів (хітинази, целюлази, глюконази та ін.). При своїй життєдіяльності виділяє антибіотики: аламетицин, гліотоксин і віридин, які також стримують розвиток фітопатогенних грибів. Крім цього, препарат посилює процеси амоніфікації та нітрифікації, мобілізації фосфору та калію, збагачує ґрунт рухливими формами поживних речовин, стимулює ріст і розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб.

Встановлено також, що гриби роду Тrісhoderma відзначається хемотропічною реакцією і здатністю розпізнавати фітопатогенні гриби на відстані.    

При взаємодії клітин грибів хазяїна і паразита важливу роль відіграють лектини. Антагоніст починає продукувати літичні ферменти тільки після розпізнавання та прикріплення до клітинної стінки гриба-хазяїна. Ферменти антагоніста здатні розкладати полімери, які входять до складу клітинної стінки патогенних грибів.

«Триходермін-біо» призначений для обробки насіння (передпосівного та при закладці на зберігання), для внесення в ґрунт, особливо закритого, для профілактичного обробітку всіх видів сільськогосподарських культур та квітів.

«Триходермін-біо» забезпечує не тільки профілактику проти великої кількості захворювань, але і покращує ґрунт, стан рослин і в результаті призводить до підвищення врожайності на 20-30%.Стримує розвиток галових нематод. 

Як застосовувати

В передпосівний обробіток ґрунту. Норма використання – 5-10 л препарату на 100 л води. Передпосівну обробку насіння біопрепаратом «Триходермін-біо» можна проводити механізованим способом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини, а при невеликих об'ємах роботи, вручну в день посіву. Для цього необхідно до 8 л води додати 2 л препарату і використовувати для обробки 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, наносять її на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання. Внесення в торфо-перегнійні горщечки – 5 мл під одну рослину. Внесення в лунки при висадці розсади – 5 мл. При пікіровці розсади замочувати кореневу систему в 5-10% розчині Триходерміну-біо. Полив рослин у зону кореневої шийки – 5 мл. В період вегетації обробляють у будь-яку фазу розвитку рослин –  3-5 л/га, не менше 300 л робочого розчину на 1 га, на присадибних ділянках – 250 мл на 10 л води. Парникові рами – 150-200 мл засобу розчинити у 2-3л води, використати на 1 м2. Перед використанням препарат обов'язково струсити до однорідної маси і процідити через марлеву або капронову тканину. Обробіток проводити після 18-ої години, профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.

Переваги:

 • Екологічно безпечний для людей, тварин, риб, бджіл та навколишнього середовища
 • Не впливає на смак та запах вирощуваної продукції
 • Покращує ґрунт
 • Генерує біологічно активні речовини, тим самим стимулює ріст і розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб
 • Збільшує врожайність на 20-30%
 • плоди можна вживати в день обробки

Спектр дії, норми та способи використання

Культура

Об’єкт, проти якого обробляються

Спосіб і час обробки

Норма витрати

промислове виробництво

Приватний сектор

Зернові, зернобобові, технічні, овочеві, картопля

Кореневі гнилі, фузаріоз, іржисті, парша, фітофтороз

В день посіву насіння, за 2-3 дні до посіву

2л/т

20мл/кг на 1 кг насіння

Зернові зернобобові, технічні, овочеві, картопля, плодово-ягідні, декоративні

Кореневі гнилі, борошниста роса, фузаріоз, іржисті, парша

Обробіток рослин: сходи, цвітіння,  плодоутворення

3-5 л/га

250 мл/10 л води на 2 сотки

Овочеві культури закритого ґрунту

Кореневі гнилі, бактеріози, чорна ніжка, фузаріози

Внесення в ґрунт

5-10л/га

150 мл/м2

Заходи безпеки

При роботі дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки.

Умови та термін зберігання

Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3-х місяців з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Біологічний препарат «Триходермін-біо» випускається у рідкій формі.

Посвідченння про державну реєстрацію серія А №07314

ТУ У 20.2–00717867–007:2017

Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

юрьев валерий
29 | 06 | 2022
купил триходерму и боверию качество афигенное триходерма была посеяна на крупу выросла чистейшая культура боверия так же всем рекомендую привет из запорожья мирного неба всем
Віктор
22 | 04 | 2022
Про результати захисту говорити поки що зарано, але той факт, що триходермін дуже успішно вдалося розмножити на пропареній перловці ( за 4 дні півлітрові банки проросли триходермою, а через тиждень видно зелене спороношення) - вселяє надію, що триходермін-біо так само активно буде боротись і з хворобами рослин. Ну, це якщо виросла саме триходерма )))
Олена
13 | 07 | 2021
Доброго дня, замовляла у вас різні препарати і дуже задоволена, чи можна ще замовити триходермін і бітоксібацилін
Черкасибіозахист
14 | 07 | 2021
Добрий день, дякуємо за відгук! Для замовлення наших препаратів зверніться до менеджера з продажу за номером +380684898908.
Лариса
14 | 05 | 2021
1 л триходерміна укрпоштою,будь ласка,перезвоніть.
Черкасибіозахист
15 | 05 | 2021
Доброго дня! Надіслали відповідь на вашу ел. скриньку.
Написати відгук про товар
Ваша оцінка
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваше повідомлення
Ваш коментар буде опубліковано після перевірки модератором