Планриз-біо
Доставка
 • Кур'єром
 • Новою поштою
 • Укропочтой
 • Самовивіз з пункту видачі
Оплата
 • Готівкою
 • Безготівковими
 • Банківської картою
Гарантія
Вся продукція повністю відповідає європейським і українським стандартам та виробляється в наших лабораторіях.
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки (1)

Біопрепарат «Планриз-біо» містить у своєму складі бактерії Pseudomonas fluorescens, а також біологічно активні речовини, які продукуються у процесі виробничого культивування.

Як працює

Бактерії Pseudomonas fluorescens, потрапляючи у ґрунт разом з обробленим насінням, активно заселяють ризосферу (кореневу систему) рослин і, харчуючись кореневими виділеннями, продукують ферменти та антибіотики, які подавляють розвиток кореневих гнилей. При обробці вегетуючих рослин мають активність проти дріжджів, грибів, грампозитивних та грамнегативних бактерій.

Бактерії Pseudomonas fluorescens є продуцентами комплексу необхідних рослинам амінокислот, цитохромів та вітамінів, живуть симбіотрофно на поверхні коріння, стимулюючи ріст и розвиток рослин, забезпечуючи прискорення проходження фаз розвитку рослин, збільшення біомаси рослин (у тому числі площу поверхні листя), збільшення виходу продукції, подавляють розвиток збудників грибних та бактеріальних хвороб і захищають рослини від зараження при нанесенні на насіння перед посівом, внесенні у ґрунт та при обприскуванні по листовій поверхні.

Мають здатність до фіксації атмосферного азоту. В холодних кліматичних умовах у ризосфері рослин азотфіксуючі псевдомонади домінують над представниками інших таксономічних груп азотфіксаторів. Перевага псевдомонад виражається у їх холодостійкості, оскільки оптимальна температура для азотфіксації 14-20°С. У той же час для процесу азотфіксації інших асоціативних діазотрофів оптимальною є температура 25°С.

Бактерії Pseudomonas fluorescens можуть відігравати суттєву роль як в асоціативних, так і в симбіотичних азотфіксуючих спільнотах, покращуючи, наприклад, утворення бульбочок у бобових при спільному використанні з деякими штамами Rhizobium та Bradyrhizobium.

Також бактерії Pseudomonas fluorescens здатні до ефективного розчинення фосфорних сполук за рахунок гідролізу органічних фосфатів під дією фосфатаз та розчинення мінеральних фосфатів за рахунок продукції кислот. Ці властивості мікроорганізмів можна використовувати для поліпшення фосфорного живлення рослин, так як із загальної кількості фосфорних сполук, які знаходяться у ґрунті тільки 5% доступні рослинам.

На зернових, овочевих, ягідних, квіткових культурах біопрепарат «Планриз-біо» ефективний від кореневих гнилей, хвороб листового апарату та стебел рослин (борошниста роса, пероноспороз, септоріоз, іржа, фітофтороз, альтернаріоз, церкоспороз, парша, моніліоз, сіра гниль та інших хвороб).

Як застосовувати

Обробіток насіння препаратом Планриз необхідно проводити за 1-2 дні до посіву, або в день посіву. Насіння зернових обробляють за стандартною технологією напівсухого протруювання з використанням ПС-10, ПСШ-3, "Мобітоксу".

Обприскування рослин овочевих культур, ріпака починають з фази 3-4 справжніх листків, наступні обробітки проводять з інтервалом 7-10 днів. При появі пероноспорозу огірків цей інтервал скорочують до 5-7 днів. Обприскування картоплі проти фітофторозу проводять з інтервалом 7-10 днів. На інших культурах рекомендовано профілактичне обприскування при появі перших ознак захворювання.

Норми використання. На один гектар виливати не менше 300 л робочого розчину. Обробітки проводити після 18-ої години, у вечірній та нічний час або у похмуру погоду протягом дня, профілактично перед захворюванням або на початку захворювання. Повторні обробітки через 7-10 днів. Сумісний із стимуляторами росту, мікроелементами та деяким пестицидами. Перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси.

Переваги:

 • Екологічно безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища
 • Ефективно пригнічує розвиток кореневих гнилей та інших фітопатогенів
 • Сприяє підвищенню імунітету вегетуючих культур
 • Підвищує врожайність
 • Стимулятор росту
 • Не накопичується у рослинах

Спектр дії, норми та способи використання

Культура

Об'єкт дії

Назва хвороби

Норми використання

Промислове

виробництво

Приватний сектор

Зернові, зернобобові

Насіння

Фузаріозні, гельмінтоспоріозні кореневі гнилі

Обробка насіння 2-3 л/т

20-30 мл/ кг на 100 мл води

Зернові, зернобобові буряки, соняшники

Вегетуючі рослини

Фузаріозні, гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, борошниста роса, бура іржа, листкова плямистість, церкоспороз, сіра гниль

Обприскування

2-4 л/га на початку захворювання. Повторно через 7-10 днів

250 мл препарату на 10 л води на 2 сотки

Картопля

Бульби картоплі

Ризоктоніоз, парша, фітофтороз

Передпосадкова обробка бульб 2л/т

250 мл препарату на 100 кг бульб картоплі

Картопля, капуста, помідори

Вегетуючі рослини

Ризоктоніоз, фітофтороз, парша

2-4 л/га Повторно через 7-10 днів

250 мл препарату на 10 л води на 2 сотки

Виноград

Вегетуючі рослини

Хвороби: мільдью, оїдіум, сіра гниль

Обприскування

5 л/га, 400 л робочого розчину

500 мл препарату на 10 л води на 2 сотки

Суниця

Вегетуючі рослини

Сіра гниль

Обприскування

4 л/га, 300 л робочого розчину

500 мл препарату на 10 л води на 2 сотки

Огірки (відкритий, закритий ґрунт)

Вегетуючі рослини

Фузаріозне в’янення, справжня і несправжня борошниста роса

Обприскування 3-5 л/га. Періодично через 7-10 днів

250-500 мл препарату на 10 л води на 2 сотки

Яблуня, груша, кісточкові

Вегетуючі рослини

Моніліоз, парша, гнилі

Обприскування 5 л/га, 400 л робочого розчину

350 мл препарату на 10 л води

Заходи безпеки. Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риб, не накопичується в рослинах та не забруднює навколишнє середовище. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Умови та термін зберігання. Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºС..+6ºС. Термін зберігання до 3-х місяців  з дати виготовлення. Планриз можна поєднувати з кореневими та позакореневими підживленнями мікроелементами.

Додаткова інформація

Посвідченння про державну реєстрацію серія Б №04806

ТУ У 20.15-00717867-006:2013

Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Романюк Олег
14 | 06 | 2022
Дуже задоволений якістю продукту . Реально рятує від грибкових захворювань сіянців хвойних та кореневих гнилей в дуже делікатній стадії пророщування . Просто занурюю під воду на пів години- годину касети з розсадою й чисто візуально розсада сильно кращає : робиться аж голубою , чудовий тугор й гарно набирає в розмірах . Як правило , змішував одночасно флорабацилін , фітопсин й планриз біо . Цього року використав минулорічні залишки фітопсину та планриз біо , що зберігалися при кімнатній температурі . Знову врятував всходи й стимулював нові . Й це просроченими препаратами , що зберігалися з минулої весни не дотримуючись температурного режиму ! З такою відмінною якістю препаратів не бачу сенсу використовувати триходерму для обеззаражування грунтосуміші . Дякую за чудову якість продукту !
Черкасибіозахист
22 | 06 | 2022
Щиро дякуємо за змістовний відгук! Приємно знати, що навіть після терміну придатності продукт може принести користь. Ми ж з свого боку радимо використовувати по можливості свіжі препарати для профілактики захворювань. Бажаємо здоров'я вам и вашим рослинам! :)
Написати відгук про товар
Ваша оцінка
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваше повідомлення
Ваш коментар буде опубліковано після перевірки модератором