Флорабацилін
Доставка
 • Кур'єром
 • Новою поштою
 • Укропочтой
 • Самовивіз з пункту видачі
Оплата
 • Готівкою
 • Безготівковими
 • Банківської картою
Гарантія
Вся продукція повністю відповідає європейським і українським стандартам та виробляється в наших лабораторіях.
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки (0)

Екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид, стимулятор росту, має азотфіксуючі та фосфатмобілізуючі властивості.

Як працює?

Діюча речовина – спороутворююча аеробна бактерія Bacillus subtilis, яка має ростостимулюючі, фунгіцидні та азотфіксуючі властивості.

Бактерії виділяють активні речовини, які пригнічують розмноження та розвиток багатьох шкідливих (фітопатогенних) грибів і бактерій, а також сприяють підвищенню імунітету, та стимулюють ріст рослин, що є важливим для уникнення повторного зараження, підвищення врожайності та покращення його якості.

Метаболіти і антимікробні речовини, які виділяють бактерії, приймають активну участь у перетворенні органічних і мінеральних речовин ґрунту з недоступної для рослин форми в доступну, зв'язують атмосферний азот, сприяють збільшенню гумусу у ґрунті.

Флорабацилін має багатофункціональний вплив на розвиток і формування рослин. Він забезпечує збільшення польової схожості та енергії проростання насіння, сприяє формуванню  розвиненої кореневої системи та посиленню процесу фотосинтезу у рослин. Фізіологічно-активні речовини активізують формування генеративних органів, що суттєво впливає на насіннєву продуктивність культур. Використання флорабациліну забезпечує прискорене формування вторинної кореневої системи, що значно покращує водний режим в умовах засухи, збільшення стійкості рослин до хвороб за рахунок покращення загального імунного стану та збільшення речовин фунгіцидної та фунгістатичної дії.

Біологічний препарат ефективний проти кореневих та плодових гнилей, борошнистої роси, септоріозу, фітофторіозу, парші, ризоктоніозу, макроспоріозу, на посівах зернових і зернобобових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культурах, картоплі.

Збільшення врожайності від застосування препарату сягає на зернових і зернобобових – 4 ц/га, олійних – 3 ц/га, картоплі – 40 ц/га, огірках і помідорах до 80 ц/га. Препарат застосовується: для обробки посівного матеріалу, обприскування в період вегетації рослин, та закладки овочевої продукції на зберігання.  

Як застосовувати?

Передпосівний обробіток насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об’ємах роботи, вручну, в день посіву. Для цього необхідно до 6-8 л води додати 2 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять  на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від тривалої дії прямого сонячного проміння та перегрівання.

Обприскування рослин. Перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси і процідити через марлеву або капронову тканини.

Норми використання. На 1 га 2-5 л препарату і не менше 300 л  робочого розчину. На  присадибних ділянках на 10 л води - 250 мл препарату на 2 сотки. Препарат сумісний з  мікроелементами, стимуляторами росту та деякими пестицидами. Обробіток проводити після 18-ої години у вечірній та нічний час або у похмуру погоду протягом дня, профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.

Переваги:

 • Сприяє збільшенню фіксації атмосферного азоту рослини
 • Поліпшує фосфорне живлення рослин
 • Екологічно безпечний для людей, тварин, риб, бджіл та навколишнього середовища
 • Сприяє збільшенню гумусу в ґрунті
 • Підвищує врожайність
 • Не накопичується у рослинах
 • Стимулятор росту
 • Широкий спектр використання – рослинництво, тваринництво, декоративний ландшафт

Спектр дії, норми та способи використання

Культура

Об’єкт, проти якого обробляються

Спосіб і час обробки

Норма витрати

Промислове виробництво

Приватний сектор

Зернові, зернобобові, технічні, овочеві, картопля

Кореневі гнилі, фузаріоз, сажкові, іржисті, парша, фітофтора

В день посіву насіння, за 2-3 дні до посіву

2 л/т

20 мл/кг на 100 мл води

Зернові зернобобові, технічні, овочеві, картопля, плодово-ягідні, декоративні

Кореневі гнилі, борошниста роса, фузаріоз, сажкові, іржисті, парша

Обробіток рослин: сходи, кущення,  вихід у трубку, плодоутворення

2-5 л/га

250 мл/10 л води на 2 сотки

Заходи безпеки

Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риби, не накопичується в рослинах та не забруднює навколишнє середовище. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Умови та термін зберігання

Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºС..+6ºС. Термін зберігання до 3-х місяців з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Посвідченння про державну реєстрацію серія А №07316

ТУ У 20.2–00717867–008:2017

За даними державних випробувань Інституту землеробства ННАНУ та Смілянської дослідної станції, в середньому за 2 роки застосування Флоробациліну збільшення врожайності склало: зернових, зернобобових культур – 6-8 ц/га, сої та олійних культур – 4-6 ц/га, картоплі – 40 ц/га, кукурудзи – 57 ц/га, а також відмічалося зменшення у 2-4 рази ураження рослин хворобами.

Біопрепарат «Флорабацилін» випускаються у рідкій та гельній формах відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Д.К.Заболотного, м. Київ.

Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук про товар
Ваша оцінка
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваше повідомлення
Ваш коментар буде опубліковано після перевірки модератором