Азотфіксатор на бобові
Під замовлення
Доставка
 • Кур'єром
 • Новою поштою
 • Укропочтой
 • Самовивіз з пункту видачі
Оплата
 • Готівкою
 • Безготівковими
 • Банківської картою
Гарантія
Вся продукція повністю відповідає європейським і українським стандартам та виробляється в наших лабораторіях.
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки (0)

Виготовляється на основі різних штамів бактерій роду Rhizobium. Його використовують для передпосівного обробітку насіння гороху, нуту, сочевиці, кормових бобів, чини та інших бобових рослин.

Як працює

Біопрепарат «Азотфіксатор на бобові» - це найбільш відомий і поширений у світі продукт для забезпечення якісним азотним живленням бобових рослин. Основу інокулянту складають бульбочкові бактерії роду Rhizobium. Бобові здатні до активного азотфіксуючого симбіозу за умови наявності в прикореневій зоні азотфіксуючих бактерій. Вироблений в процесі симбіозу азот постачає рослині рівномірно протягом усієї вегетації, а під час цвітіння та наливу бобів – максимально.

Дія Азотфіксатору на бобові базується на здатності корисних мікроорганізмів, що містяться в ньому, засвоювати азот з атмосферного повітря та переводити його у доступні для рослин форми, за рахунок симбіотичних зв’язків з рослиною забезпечувати їх дешевим екологічно чистим азотом, формувати більш розвинену кореневу систему, синтезувати рістстимулюючі речовини, придушувати ріст фітопатогенної мікрофлори.

Сприяє біологічному оздоровлення ґрунтів та знижує шкідливу дію нітратів, які нагромаджуються у результаті нерегламентованого внесення мінеральних азотних добрив. Азотфіксуючі бактерії, розвиваючись у прикореневій зоні бобових рослин, збагачують ґрунт біологічним азотом та додатково продукують рістстимулюючі речовини. Також, «Азотфіксатор на бобові» дозволяє підвищити коефіцієнт використання рослинами азоту з мінеральних добрив.

Швидкість дії

Дія біопрепарату стає помітною після появи сходів бобових культур.

Норма використання

Передпосівна обробка насіння біопрепаратом проводиться механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини, або при невеликих об’ємах – вручну, в день посіву або 1-3 дні до посіву. Для цього необхідно до 6 л води додати 4 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від прямого сонячного проміння та перегрівання.

Тару з біопрепаратом забороняється розкривати до моменту застосування, що попереджає порушення стерильності та загибель бактерій. При порушенні умов або терміну зберігання при подальшому застосуванні біопрепарату можна не отримати очікуваного ефекту.

Рекомендується застосовувати сумісно з біологічними препаратами для захисту рослин від хвороб та шкідників.

Переваги

 • Підвищує урожайність зернобобових культур на 15-30%
 • Підвищує рівень засвоєння макро- і мікроелементів з ґрунту
 • Відновлює та підвищує родючість ґрунтів, збагачуючи їх дешевим атмосферним азотом без додаткового внесення мінеральних азотних добрив
 • Позитивно впливає на врожайність наступних культур у сівозміні
 • Насичує ґрунт бульбочковими бактеріями, специфічними лише для сої та необхідними для її повноцінного росту та розвитку
 • Поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує вміст білків, вітамінів та вуглеводів
 • Підвищує стійкість рослин до хвороб
 • Не вимивається з ґрунту

Спектр дії, норми та способи використання

Культура Спосіб і час обробітку Норма витрати
Горох, нут, сочевиця, кормові боби,
інші бобові рослини
Обробка насіння в день
посіву або за 2-3 дні до посіву
0,5 л на гектарну
норму насіння

Заходи безпеки

При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Умови та термін зберігання

Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому, темному місці при температурі +4ºС..+6ºС. Термін зберігання до 3-х місяців з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Препарат виготовляється відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Заболотного, м. Київ.

Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук про товар
Ваша оцінка
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваше повідомлення
Ваш коментар буде опубліковано після перевірки модератором