Родента Біо
Під замовлення
Доставка
 • Кур'єром
 • Новою поштою
 • Укропочтой
 • Самовивіз з пункту видачі
Оплата
 • Готівкою
 • Безготівковими
 • Банківської картою
Гарантія
Вся продукція повністю відповідає європейським і українським стандартам та виробляється в наших лабораторіях.
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки (0)

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.

Як працює?

Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента Біо має вибіркову патогенність, тобто знищує тільки мишоподібних гризунів. Ефективна проти мишей: домових, курганчикових, лісових, мишей-крихіток, полівок (звичайної або сірої, лісової, рудої, водяної, стадної, степової, строкатої), а також сірого хом’ячка та ховрахів.

Дія препарату починається після попадання його у шлунок мишоподібного гризуна викликаючи патогенез брюшного тифу. Загибель гризунів починається на 7-10 день після поїдання біопрепарату Родента Біо. Хворі гризуни інфікують здорових, внаслідок чого виникає епізоотія.

Летальна доза для однієї миші становить 2-3 зернини родентицидного препарату.

Волога зернова принада застосовується проти мишоподібних гризунів на посівах сільськогосподарських культур, на луках, пасовищах, в лісах, садах, скиртах, парниках, елеваторах, млинах, складських і тваринницьких приміщеннях, на дачах і приватних помешканнях.

Як застосовувати?

Препарат можна використовувати в будь-яку пору року, навіть взимку при температурі -25ºС. Оптимальні терміни – в осінньо-зимовий та ранньо-весняний періоди, коли температура повітря коливається від +10ºС до -10ºС. Біологічна ефективність препарату складає 90%.

В осінньо-зимовий період внесення препарату починають проводити спочатку у місцях найбільшої концентрації гризунів, так званих стаціях – резерваторах (лісосмуги, узбіччя доріг, скирти та ін.), потім препарат вносять на посіви озимини,багаторічних трав.

Норма внесення приманки залежить від видового складу та чисельності мишоподібних гризунів. При середній щільності заселення становить 2 кг/га.

При високій щільності мишоподібних гризунів (5 і більше колоній на гектар) застосовують 3 кг/га.

На сільськогосподарських угіддях Роденту Біо розкладають у нори, біля нір, по стежках гризунів. При обробітку посівів, сінокосних угідь, пасовищ, принаду розкладають вручну, робочих розставляють ланцюгом на відстані 5-15 м один від одного. Розкладати препарат  можна полосами шириною 100-200 м з пропуском між ними 50 - 100м. Роденту Біо можна розкладати з машини (з двох сторін). Відстань між прогонами 25-50 м, а також за допомогою зернових сівалок та розкидачів мінеральних добрив.

У скиртах препарат розкладають у паперових пакетах по 15-20 г у ніші, зроблені в нижній і середній частинах скирти. Препарат використовують в будь-яку пору року.

У парниках і теплицях обробітки проводять ранньою весною, особливу увагу звертаючи на нори біля зрубів, парникових рам і місць зберігання солом'яних матів.

У приміщеннях, тваринницьких фермах, складах, овочесховищах, препарат розкладають у нори, біля нір, за обшивку стін.

Переваги

 • Має вибіркову дію. Токсичний тільки для мишоподібних гризунів
 • Безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища
 • Застосовується як в ручну, так і механічнізованим способом
 • Приводить до повної загибелі колонії за рахунок перезараження (епізоотії) мишоподібних гризунів
 • У мишоподібних гризунів не виникає імунітет до принади, на відміну від застосування хімічних препаратів
 • Можливість використання препарату в природоохоронних  і господарських зонах

Спектр дії та норми використання:

Об'єкт дії

Одиниця виміру

Спектр дії

Норма витрати препарату

Поля, сади, городи, лісосмуги

1 га

Мишоподібні гризуни

2-3кг/га

Парники, склади, ферми, житло

100 м2

Мишоподібні гризуни

100-150г

Заходи безпеки

Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів, риб, не накопичується в рослинах, не забруднює навколишнього середовища. При роботі необхідно додержуватися загальноприйнятих правил безпеки.

Термін зберігання

При температурі від +4°C..+6°C – 3 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

 

Написати відгук про товар
Ваша оцінка
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваше повідомлення
Ваш коментар буде опубліковано після перевірки модератором